Školní výlety

Programy a výletní plavby se zaměřením na školní výlety.

Základní projížďka

Základní projížďka

Hodinová plavba po řece Moravě, jejíž součástí je 1x proplutí plavební komorou.
Začátek i ukončení je ve Spytihněvi.
Cena za osobu 90,- Kč - při počtu 35 a více osob.

Poznávací plavba

Poznávací plavba

Jedná se o jednosměrnou, zhruba 1,5 až 2 hodiny trvající plavbu jedním z nejmalebnějších úseků Baťova kanálu. Její součástí je minimálně dvakrát proplutí plavební komorou, kde v jedné z nich rozdíl hladin činí více než 2 metry. Začátek může být jak ve Spytihněvi, tak v Uh. Hradišti, projížďka je plánovaná jako jednosměrná. Po dohodě lze přepravit i vaše kola.
Cena za osobu 240,- Kč - při počtu 35 a více osob.

Napajedelské plavení

Hřebčín Napajedla

Je nejoblíbenější akcí, kterou pořádáme. Plavba je spojená s prohlídkou historického hřebčína v Napajedlích s tradičním chovem koní. Startujeme ve Spytihněvi a po cca 40 minutách zakotvíme v Napajedlích. Procházka k hřebčínu trvá 10 min, prohlídka přibližně 1 hodinu. Při návratu zakončíme výlet proplutím plavební komorou ve Spytihněvi. Celková doba činí asi 3 a půl hodiny. Nutno objednat s dostatečným předstihem!
V ceně je zahrnuta plavba tam i zpět a prohlídka hřebčína s průvodcem.
Cena za osobu 170,- Kč - při počtu 35 a více osob + aktuální cena vstupného do Hřebčína.

Proutěná plavba

Proutěná plavba

Plavba je spojená s atraktivními ukázkami tradičního slováckého řemesla - košíkářské výroby. Návštěvníci mají jedinečnou možnost se sami zapojit a vlastnoručně se s tímto řemeslem seznámit. Během této plavby se účastníci také seznámí s technickou pozoruhodností Baťova kanálu, neboť součástí programu je plavba po jeho kanálovém i říčním úseku včetně proplutí plavební komorou. Doba trvání činní asi 2,5 hodiny.
Cena za osobu 175,- Kč - při počtu 35 a více osob.

Zámecké plavení

Zámek Napajedla

Tato atraktivní plavba je spojená s prohlídkou nově zpřístupněného zámku v Napajedlích a přilehlého parku. Startujeme ve Spytihněvi a po cca 40 minutách zakotvíme v Napajedlích. Procházka k zámku trvá 10 min, prohlídka přibližně 1 hodinu. Při návratu zakončíme výlet proplutím plavební komorou ve Spytihněvi. Celková doba činí asi 3 a půl hodiny. Nutno objednat s dostatečným předstihem! V ceně je zahrnuta plavba tam i zpět a prohlídka zámku s průvodcem.
Cena za osobu 170,- Kč - při počtu 35 a více osob + aktuální cena vstupného.

Plavba do světa hraček

Plavba do světa hraček

Vyplujte lodí Morava za dnes již legendárními hračkami z produkce Fatry Napajedla. Plavba ze Spytihněvi v délce cca 45 minut je spojena s prohlídkou stálé expozice Muzea Napajedla s názvem Hřiště hraček. Hravou formou se zde seznámíte s nafukovacími hračkami designérů Libuše Niklové a Alfréda Kluga. Autorem expozice je syn Libuše Niklové, známý výtvarník Petr Nikl a navrhl ji jako "Člověče nezlob se!", kde si děti i dospělí mohou sami s hračkami hrát. Dále můžete shlédnout stálou expozici o městě Napajedla s názvem Příběh města a stálou expozici Slavia, příběh továrny o historii firmy Slavia motor bratří Paříků. Navíc jsou návštěvníkům přístupny i krátkodobé výstavy z různě tematicky zaměřených oblastí. Celková doba programu činí asi 3,5 hodiny, součástí plavby je i průjezd plavební komorou. V ceně je zahrnuta plavba tam i zpět s průvodcem na palubě a prohlídka expozic muzea taktéž s průvodcem. Nutno objednat s dostatečným předstihem!
Cena za osobu 170,- Kč - při počtu 35 a více osob + aktuální cena vstupného do muzea.

VŠECHNY PLAVBY JSOU VČETNĚ PRŮVODCE!!!

PO DOHODĚ LZE NABÍZENÉ PROGRAMY UPRAVIT DLE VAŠICH POŽADAVKŮ!!!

JSME PŘIPRAVENI VYTVOŘIT PROGRAM
PODLE VAŠICH PŘEDSTAV!!!