Plavby na objednávku a školní výlety

Programy a výletní plavby pro skupiny a zájezdy.

Základní projížďka

Základní projížďka

Hodinová plavba po řece Moravě, jejíž součástí je 1x proplutí plavební komorou.
Začátek i ukončení je ve Spytihněvi.
Cena za osobu 120,- Kč - při počtu 35 a více osob.

Poznávací plavba

Poznávací plavba

Jedná se o jednosměrnou, zhruba 1,5 až 2 hodiny trvající plavbu jedním z nejmalebnějších úseků Baťova kanálu. Její součástí je minimálně dvakrát proplutí plavební komorou, kde v jedné z nich rozdíl hladin činí více než 2 metry. Začátek může být jak ve Spytihněvi, tak v Uh. Hradišti, projížďka je plánovaná jako jednosměrná. Po dohodě lze přepravit i vaše kola.
Cena za osobu 290,- Kč - při počtu 35 a více osob.

Zámecké plavení

Zámek Napajedla

Tato atraktivní plavba je spojená s prohlídkou nově zpřístupněného zámku v Napajedlích a přilehlého parku. Startujeme ve Spytihněvi a po cca 40 minutách zakotvíme v Napajedlích. Procházka k zámku trvá 10 min, prohlídka přibližně 1 hodinu. Při návratu zakončíme výlet proplutím plavební komorou ve Spytihněvi. Celková doba činí asi 3 a půl hodiny. Nutno objednat s dostatečným předstihem!
Cena za osobu 230,- Kč - při počtu 35 a více osob + aktuální cena vstupného.

Vinná plavba

Dvouhodinová plavba po řece Moravě ze Spytihněvi přes Napajedla směrem na Otrokovice a zpět spojená s degustací pěti vzorků vína od regionálních vinařů a povídáním o víně i o Baťově kanále. Součástí plavby je průjezd plavební komorou Spytihněv, průvodce a sommeliér na palubě a chléb se sýrem k zakousnutí. Příjemnou pohodu na palubě podpoří živá hudba. Ideální příležitost jak poznat region Baťova kanálu více smysly.
Cena za osobu 490,- Kč - při počtu 30 a více osob.

Kulinární plavba

Spojení plavby lodí s nevšedním kulinárním zážitkem – grilovanými vepřovými koleny, jimiž jsou ve Spytihněvi vyhlášeni široko daleko. Plavba v délce 2 hodiny po řece Moravě přes Napajedla směrem na Otrokovice, součástí plavby je průjezd plavební komorou. Na palubě je po celou dobu zajištěn průvodce, kolena se servírují s chlebem, hořčicí, křenem a zeleninou.
Cena za osobu 190,- Kč - při počtu 35 a více osob + aktuální cena grilovaného kolene.

Plavba do světa hraček

Plavba do světa hraček

Vyplujte lodí Morava za dnes již legendárními hračkami z produkce Fatry Napajedla. Plavba ze Spytihněvi v délce cca 45 minut je spojena s prohlídkou stálé expozice Muzea Napajedla s názvem Hřiště hraček. Hravou formou se zde seznámíte s nafukovacími hračkami designérů Libuše Niklové a Alfréda Kluga. Autorem expozice je syn Libuše Niklové, známý výtvarník Petr Nikl a navrhl ji jako "Člověče nezlob se!", kde si děti i dospělí mohou sami s hračkami hrát. Dále můžete shlédnout stálou expozici o městě Napajedla s názvem Příběh města a stálou expozici Slavia, příběh továrny o historii firmy Slavia motor bratří Paříků. Navíc jsou návštěvníkům přístupny i krátkodobé výstavy z různě tematicky zaměřených oblastí. Celková doba programu činí asi 3,5 hodiny, součástí plavby je i průjezd plavební komorou. Nutno objednat s dostatečným předstihem!
Cena za osobu 210,- Kč - při počtu 35 a více osob + aktuální cena vstupného do muzea .

Slovácko ze spodu i z vrchu

Základní projížďka

Jedná se o balíček služeb, který zahrnuje plavbu po Baťově kanále ze Spytihněvi do Uherského Hradiště a prohlídku přírodního a kulturně historického areálu PARK ROCHUS.
Součástí plavby je proplutí čtyřmi zdymadly a výklad o historii Baťova kanálu, přičemž krásy Slovácka zhlédnete z vodní hladiny. Po dvou hodinách připlujeme do Uherského Hradiště, kde Vás čeká přesun cca15 minut do PARKU ROCHUS. Zde se návštěvníkům nabízí široké možnosti aktivit od výukových programůpro děti, přes prohlídky muzea až po možnost vyzkoušet si tradiční řemesla v rukodělné lidové dílně. Díkyúžasnému výhledu do okolní krajiny zde budete objevovat tradice a folklor Slovácka bez nadsázky z ptačí perspektivy.
Celková délka programu činí zhruba 3,5 hodiny (2 hodiny plavba, 1,5 hodiny exkurze ve skanzenu) a je vhodná pro dospělé i školy (možnost speciálních výukových programů!).
Cena za osobu je 270,- Kč + aktuální cena vstupného do Skanzen Rochus - při počtu 35 a více osob.

VŠECHNY PLAVBY JSOU VČETNĚ PRŮVODCE!!!

PO DOHODĚ LZE NABÍZENÉ PROGRAMY UPRAVIT DLE VAŠICH POŽADAVKŮ!!!

JSME PŘIPRAVENI VYTVOŘIT PROGRAM
PODLE VAŠICH PŘEDSTAV!!!